Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar
Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar, Gaziantep Dul bayan İlanları, Gaziantep Evlenmek İsteyen Dul Kadınlar, ilanları ile hemen arkadaş bulabilirsiniz.

Hepinize merhabalar, ben Gaziantep’ten Hülya, 34 yaşında dul bayanım. Bu sitede ilan oluşturma amacım tamamen erkek arkadaş bulmak içindir. Sizlere kendimden bahsetmek ve kendimi azda olsa burada tanıtmak istiyorum. Başımdan bir evlilik geçti, 23 yaşında görücü usulü ile evlendim. Bu evliliği kendim istememiştim ama aile büyüklerim öyle uygun görmüştü. Çok şükür evlilik süresi içerisinde güzel bir hayat yaşıyordum fakat, eşim iş kazası geçirerek hayatını kaybetti. 4 yıllık evlilik süresi içerisinde 1 çocuk sahibi oldum. Şuan 8 yaşında olan dünyalar tatlısı bir kızım var ve onu çok seviyorum.

Eşimi kaybettikten sonra her hangi bir arayışım olmadı, kendime iş bularak çalışmaya aynı zamanda çeşitli kurslara yazılarak bir şeyler öğrenip kendimi geliştirmeye çalıştım. Sonuçta vasıfsız biriydim ve Türkiye şartlarında vasıfsız insanların aldıkları aylık ücret belli. Çok şükür bir kaç kurs bitirerek kendimi geliştirdim ve kendi işimi kurdum. Güzellik salonum var ve işlerimde oldukça iyi. Bu koşuşturmalar arasında yeni biriyle tanışmaya hiç fırsatım olmadı, düşünmek bile aklımın ucundan geçmedi.

Artık yalnızlığıma son vererek hayatıma birini almaya karar verdim Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar ilanımda bir erkekle tanışabileceğimi düşünmekteyim. Bu siteyi bir arkadaşım tavsiye etti, daha önce burada kendisi ilan açarak erkek arkadaş bulmuş ve bana bahsedince bende açmak istedim. Sanırım arkadaşımda Facebook sayfasında bu ilan sitesini keşfetmiş. İnternet ve sosyal medya ile aram iyi olmadığı için bu durumu ilk başlarda oldukça saçma bulmuştum. Arkadaşımın ilanını ve diğer ilanları inceledikten sonra gerçekten burada arkadaş bulabileceğimi ve şuanda her şeyin İnternet üzerinden gerçekleştiğini anladım.

Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar 2022
Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar 2022

Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar 2022

Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar 2022 ilanıma talip olacak kişilerin ciddi birliktelik yaşayacak kişiler olmasını istiyorum. Tabi tanışır tanışmaz sevgi, evlilik gibi şeyler olmaz ama tanıma sürecinde eğer birbirimize uygun olduğumuzu görürsek evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Ben tüm zamanımı işimle ve kızımla birlikte geçirmekteyim. Haftada bir gün iznim olduğundan dolayı o günüde kızımla değişik şeyler yaparak geçirmeye çalışıyorum. Bunlar haricinde pek bir sosyal faaliyetim yok. Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde yaşamaktayım kendime ait evim var ve iş yerimde burada.

Farklı şehirlerde yaşamayı düşünmediğimden dolayı tanışacağım kişi eğer Gaziantep dışında olursa ve ciddi bir ilişki yaşarsak onunda burada yaşamasını isterim. Bunlar haricinde Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar ilanımda nasıl bir erkek arkadaş aradığımı belirteyim. Öncelikle ben temizlik konusunda çok titiz bir insanım. Dağınık olmayacak düzenli tertipli kişilerle tanışmak isterim. Yaş aralığı 38 – 45 olabilir, beni ve kızımı sevebilecek şefkatli biriyle tanışmayı çok isterim.

Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Telefon Numaraları
Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Telefon Numaraları

Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Telefon Numaraları

Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Telefon Numaraları arayan kişiler için söylemek istediğim ben, telefon numaramı burada paylaşmayacağım. Her ne kadar bir erkek arkadaş arayışım olsa bile burada numaramı paylaşmayı uygun bulmuyorum. Çünkü numaramı gören her kesin aramasını istemiyorum. Sadece aşağıdaki yorum alanından bana mesaj gönderen kişiler arasında belirleyeceğim erkek adayına numaramı paylaşacağım.

Telefon üzerinden gerek sesli konuşma gerek görüntülü iletişim kurarak birbirimizi daha iyi şekilde tanıyıp ciddi adımlar atabiliriz. Burada anlatamadığım çok şeyi telefon üzerinden daha rahat dile getirebilirim, aynı zamanda sizi tanıma fırsatım daha net olur. Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar ilanımı okuyup bana talip olacak kişiler var ise söylediğim gibi mesaj göndermeleri gerekiyor.

Bu arada saçma sapan yorumları kabul etmiyorum. Kendinizi en iyi şekilde tarif etmelisiniz, bana neden talip olduğunuzu, ne iş yaptığınızı ve sevdiğiniz şeyleri mesajda belirtmenizi istiyorum. Gaziantep’te evlenmek isteyen erkekler varsa ve niyetleri ciddi ise onlarla tanışmayı çok isterim.

Gaziantep Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Telefon Numaraları ilanımda kendimden yeterince bahsettiğimi düşünüyorum. Söylediğim gibi diğer konuları telefon üzerinde konuşmayı birbirimizi daha iyi tanımayı çok isterim. Umarım ilanıma yorum yaparak benimle tanışmak isteyen kişiler olur. Bu kişileri sabırsızlıkla bekleyerek ilanımı burada sonlandırmak istiyorum. Herkese hayatlarında başarılar, mutluluklar kendinize iyi bakın.

Gaziantep Dul Bayanlar
Gaziantep Dul Bayanlar

Fotoğraflar Hülya hanıma aittir. Hülya hanımla tanışmak için alt kısımdan bulunan yorum alanında mesaj göndererek onunla iletişim kurabilirsiniz. Not mesaj göndermek tamamen ücretsizdir ve üye olmanıza gerek yoktur. Diğer dul bayan ilanlarına buradan göz atabilirsiniz.

Gaziantep Dul Bayanlar ile Nasıl Tanışabilirim ?

Gaziantep Dul bayanlar ile tanışmak için ilanları takip ederek yorum yapmanız gerekmektedir. Her paylaşılan ilanları detaylı inceleyip size uygun kişilere mesaj gönderebilirsiniz.

Gaziantep Dul Bayanlarla Evlenmek İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

Gaziantep’te yaşayan dul bayanlar ile evlenmek için öncelikle kendinize uygun birini bulmanız gerekiyor. Eğer ilanlar arasında beğendiğiniz kişi varsa onunla mesaj göndererek iletişim kurmaktan Çekinmeyin.

6 yorum

  1. Ben Sinan 32 yaşındayım bekarım ciddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum WhatsApp numaram bu sıfır beşyüz otuz dört sekiz yüz elli eli bir altmış üç 05348505163

  2. Slm ben gaziantepte ikamet eden engin yaş 39 boy 175 kg 80 ela gözlü siyah saçlı sportik yapli gerçekçi bayan arkadaş arıyorum fark etmez bekar dul yasada önem vermem sıfır besyuz kırk üç dokuz yermi dert yermi iki seksen dokuz msj veya watsap ara tanışalım 0543 924 22 89

  3. Ben Burak bayan arkadaş arıyorum uzun boylu sportif atletik biriyim sevmek sevilmek isterdim güveneceğim seveceğim bayan arkadaş arıyorum
    Antep maras hatay islah yekilis yada heryer

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*